הבלוג של מני בן-עדי

כאן תוכלו למצוא מידע על שיווק והתנהלות עסקית ברשת עם דגש על מדיה חברתית.

גלן בק מפוקס ניוז יוצא במתקפה נגד גוגל – 3 סיבות שצריכות לגרום לנו לדאוג

גלן, מאשים את גוגל בקונספרציה עם הממשל האמריקאי ומתריע שמי שחרד לפרטיותו שלא יחזיק מחשב… הוא אפילו מורה אצבע מאשימה על מעורבותה של גוגל בהתפרעויות במצריים. "אני לא בטוח שהייתי מעוניין שמנוע החיפוש שלי (גוגל) יהיה מעורב במהפכים מדיניים, בין אם זה לטובה ובין אם לרעה…"

קרא עוד »

בסיס נתונים עסקי של יותר מ-85 מליון לקוחות וספקים – לינקדאין

בעידן של הצפת מידע אנחנו מחפשים חדשות לבקרים אפשרויות לנפות מידע ולהפוך אותו לידע, לחומר ממשי איתו נוכל להתקדם ולהביא תוצאות. אחת החוזקות של הרשת החברתית העיסקית LinkedIn היא באפשרויות החיפוש והפילוח הממוקדות שלה. רשת בה אחוז גדול מהאנשים נמצא בה בין היתר למיתוג עצמי זוכה לעידכון און ליין של מירב הנתונים על ידי המשתמש עצמו!

קרא עוד »

פייסבוק ומדיה חברתית

"העולם הפך לחברתי" תום אריקס מפייסבוק ארה"ב מדבר על המהפכה שעברנו בשנים האחרונות. איך בעבר לא העזנו להכניס פרטי כרטיס אשראי או אפילו לתת את

קרא עוד »

השקעה במדיה חברתית 2011

שנת 2011 הולכת להיות שנת השקעה של עסקים לשימוש ברשתות החברתיות ובמדיה החברתית בכלל. למרות זאת, קיימים עוד הרבה אתגרים לפנינו לשימוש אפקטיבי במדיה.

קרא עוד »

ג'ף ווינר מנכ"ל לינקדאין | LinkedIn

השימוש בדגש המקצועי. אם ברמה הפרסונלית אם ברמה המותגית הוא מצביע על מספר נקודות כנקודות החוזקה של הרשת. היכולת לאתר בעלי עניין – ספקים, לקוחות, שותפים עסקיים עד מעגל שלישי. כלומר אנשים שמכירים אלה שמכירים את החברים שלכם. הכלים של המלצה והפניה מעצימים את היתרון הזה אף יותר. מעבר לכך הוא מונה 3 שימושים עיקריים בלינקדאין- עבודה, עסקאות, ידע…

קרא עוד »
Scroll to Top
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש